איך משלמים על ניתוח אף בארצות הברית?

איך משלמים על ניתוח אף בארצות הברית?

ניתוח אף הוא הליך רפואי שבו מעצבים מחדש את העצמות, הסחוס והרקמות שבאף כדי לשפר את הנראות שלו או את תפקודו. ההליך יכול להתבצע הן מסיבות קוסמטיות והן מסיבות רפואיות. ניתוח אף נחשב לאחד מחמשת הניתוחים הקוסמטיים הפופלריים ביותר בשנים האחרונות בארצות הברית וכידוע החיים בארצות הברית זולים יותר מישראל למעט שני תחומים עיקריים: חינוך ובריאות. אם כך נשאלת השאלה כיצד מטופלות מעבר לאוקיינוס משלמות עבור הניתוח הקוסמטי הנחשק או אפילו על ניתוחים פחות פופלרים כמו ניתוח גניקומסטיה? אם מדובר בניתוח שמבוצע מסיבות רפואיות חברות הביטוח במרבית תוכניות הביטוח יכסו את העלויות של הניתוח. אך במקרים של ניתוח קוסמטי הסבירות להשתתפות מצד חברות הביטוח הוא נמוך למדי.

קודם כל חשוב להבין שלא כל אחד מועמד לניתוח אף, כדי לעמוד בקריטריונים הנדרשים לניתוח אף חשוב שהמועמד או המועמדת יעמדו בקריטריונים הבאים של האגודה האמריקאית לטיפולים קוסמטיים: ההתפתחות הטבעית של הפנים הסתיימה, כלומר המועמד או מועמדת עברו את גיל ההתבגרות שבו עדיין מתרחשים שינויים בפנים. המועמד או המועמדת אינם מעשנים – עישון עלול לפגוע בבריאות וחשוב שהמטופל או המטופלת יהיו בכושר גופני סביר כדי להבטיח את ההחלמה המלאה והרצויה. כמו כן חשוב שיהיו להם את הציפיות הנכונות – כלומר לא מספיק שהם רק יעמדו בקריטריונים הגופניים אלא גם בפסיכולוגיים – מטופלים עם ציפיות לא ריאליות לא יסתפקו בתוצאות הניתוח או יתאכזבו בקלות וימשיכו לניתוחים הבאים, כלומר הניתוח לא ישיג את מטרתו במילא ולכן רצוי לוותר עליו מלכתחילה.

בדרך כלל בעת הייעוץ עם המנתח נשאלות כל השאלות הרלוונטיות על ההיסטוריה הרפואית של המועמד או המועמדת לניתוח ועולים כלל ההיבטים הפיזיים והפסיכולוגים ותנאים נוספים כגון רגישות לתרופות, אלרגיות, גנטיקה ועוד. בדומה גם להליך של גניקומסטיה. בתהליך הייעוץ גם ימדדו תוואי הפנים שלך ויצולמו כדי לשמש להשוואה בתהליכי הלפני והאחרי.

העלות של ניתוח אף בארצות הברית ב2018 עמד על כחמש אלף וחמש מאות דולרים כעלות בסיסית שעליה יש להוסיף עלויות נלוות במידת הצורך כגון בדיקות ייחודיות, תרופות על פי מרשם ועוד. העלות הסופית נגזרת מהמקום שבו מבוצע הניתוח. התשלום כאמור אינו מכוסה על ידי חברת הביטוח וישולם על ידי המטופל עצמו בין אם על ידי כרטיס אשראי, הלוואה אישית או תכנית תשלומים בפריסה מותאמת אישית.


Comments are closed.