אדם לאדם זאב

אדם לאדם זאב

מחקרים מראים ש…"כמו שאוכלוסיות טורפים ונטרפים גדלות ומתכווצות זו על חשבון זו, כך גם הגשם מרוקן את העננים, ואלה חוזרים ומתמלאים מאדי המים שבאוויר".  "להקת זאבים היא משפחה הרמונית עם הורים, בעלת התנהגות מלכדת המתבססת על קרבה וחום, שבה הצעירים שופעי חיבה כלפי המבוגרים".  "בדומה לאופן שבו זמינות העשב משפיעה על גודל העדר, כך גם זמינותם של האירוסולים – ה"זרעים" שיוצרים את העננים משפיעה על צורות העננים".

כל חלקי הטבע קשורים ותלויים האחד בשני ולכן נשמר בו איזון בין כול חלקיו למעט האנושות. חרף כך שהאנושות היא החלק המפותח והמתפתח בטבע, לה יש את האגו שאשם בכך שאנחנו לא מרגישים קשורים ותלויים האחד בשני ולכן בהתנהגותנו לא נותנים חשיבות לאיזון. בזה אנחנו "משגעים" את הטבע, והוא מגיב בהתאם. תגובה נגדית משכנעת נותנת לנו המערכת האקולוגית: איפה שהייה חם מקבלים קר , ואיפה שקר חם. הגשם לא יורד בעיתו, וכשיורד גורם לשיטפונות ענק. הרוחות משתוללות והורסות בעוצמה חסרות תקדים. הקרחונים נמסים והמים מאיימים להעלים חלקי יבשות. בעלי חיים וצמחים נכחדים, והאדמה הדשנה מתפוררת. מנגד האגו שלא נעצר, עושה אותנו בני האדם  לחברת "קרנפים" האחד כלפי השני, הנוגחים עצמם לדרך ללא מוצא. זה מצב שמוביל לתסכול, בעקבותיו אלימות ושנאה. וזו קרקע פורייה לצמיחתם של פשיזם ואנטישמיות הרואים ביהודים את שורש כל הרע שבעולם. מבחינתם החיסול שלנו מצדיק גם מלחמת אטומית.

לכן קמה קבוצת "בני ברוך", קבוצת החברים מבית "קבלה לעם" ששמה לה כמטרה לאחד את עם ישראל שלו גורל אחד משותף, סביב בנייתה של חברה שבתוכה ישנה לכל אדם זכות קיום והזדמנות להביא את חייו לנקודת מימוש הגבוהה ביותר עבורו.  את המכלול הזה, שמדגימה בני ברוך, ניתן יהיה להשיג בעזרתה של שיטת האיחוד האנושי, אותה מימשנו כבר בעת העתיקה. המסר שלה הוא, שתיקון הקלקול ביחסים בינינו הוא התכלית האנושית להשגת אחדות חובקת עולם. לכן העולם כולו כבר מבקש מאיתנו להעביר אותה גם אליו, והיא זו שתהיה לחומה בצורה נגד כול שונאי ישראל.


Comments are closed.