9 רעיונות לעיצוב חדר שינה עם טפטים

9 רעיונות לעיצוב חדר שינה עם טפטים

1. טפט פרחים לבנים קצת גדולים יחסית שיכול להתאים למיטה לבנה ירוקה או לחדר בגווני סגלגל אולי אפילו עם פרחים אמיתיים בחלל החדר ויכול להיות פמוטים ירוקים.

2. טפטים לקיר עם צרורות פרחים סגולים על רקע לבן. מיטה אפורה עם כריות גדולות או משהו כזה.

3. טפט עלים גדולים או טפט קוביות בתבניות שונות בגווני לבן ושחור – האמת ששניהם הולכים אם מעצבים את המיטה במשבצות

4. פסים. מתי אפשר ללכת על טפט פסים בגווני כחול ובהיר? אם לדוגמא הולכים על מיטה בגווני כחול ולבן אולי אפילו וילונות בשני גוונים אם יש בחדר חלונות גדולים. לא חייבים להדביק את הטפטים ממעלה למטה בצורה מלאה. אפשר לשבור חלק מהקירות בקו אלכסוני.

5. מתי טפט פסים דקים? אפשר ללכת על טפט בפסי קרם דקים שמתאים לוילונות או קרש מיטה ומצעים בצבעי קרם או פסטל עמוקים למראה עדין ורומנטי.

6. טפט פרחים מטרופים אבל באמת מטורפים, כאלו שהם גם גדולים וגם צבעוניים יכול להתאים לחדר לבן אבל לבן חלק – המצעים לבנים וגם יתר הקירות, המנורות לבנות וגם השטיח.

7. טפט עמודים עדין או לחלופין גזעי עצים דקים יכול להתאים לחדר בגווני פסטל בהירים: קרם או ירקרק. הרהיטים יכולים להיות בלבן אבל כדאי במיטה לשבור את גווני הלבן בצבעי ירקרק או אפור ובתבנית מסויימת כדי לא ליצור הרגשה חלקה מדי.

8. טפט פרחים עדינים ומפוזרים בצבע ורוק או סגלגל יכול להתאים לחדר בגוונים דומים. לא חייבים שכל החדר יהיה כזה, אפשר ללכת בקירות אחרים או בוילונות לצבעי צהבהב או לבן עדין אבל כדאי שהכריות או הציפה תהיה בגוון דומה כדי ליצור התאמה והמשכיות.

9. למי שלא אוהב את אפשרויות הפרחים הקטנים או הצרורות שהזכרתי לעיל אפשר ללכת על פרחים מסוג אחר לגמרי – פרח אחד ענק או שניים מרכזיים ענקים במרכז הקיר אבל אז הנוכחות המרכזית של טפט שכזה מחייבת עדינות יתר במרכיבי החדר האחרים, במקרה כזה וילון לחלון, אם קיים, יצטרך להיות לבן. מצעים וכריות גם כן לדעתי.


Comments are closed.