תרבות הצריכה והכרחיות

תרבות הצריכה והכרחיות

היום דרישות וציפיות מהאישה מאוד גבוהות. זה מקיף אותנו דרך מדיה ואנשים אחרים המושפעים ממנה. וזה אנשים הנמצאים סביבנו. אישה חייבת להראות מושלם – גוף חטוב, איפור זוהר וליבוש בסטייל. כל זה דורש השקעה לא קטנה של הכסף. היום אישה חייבת לפחות להיות מנויה בחדר כושר או יותר טוב שיהיה לה מאמן אישי. וגם שם היא חייבת להראות מושלם. גם שם חייבים ללבוש מותג ולפי האופנה.

טפט קניית פינת ישיבה

לגבי הלבוש היום בטרנד לפנות לסטייליסט שיתאים לך בגדים לפי הסגנון שלך ואופנה. וגם רצוי שזה יהיה מותג ולא מה שכולם קונים. או שיש היום לא מעט סטייליסטים ברשת שתמורת סכום לא קטן מבטיחים ללמד אותך להיות סטייליסטית של עצמך, לדעת מה לקנות כמה ואיפה. ובכל עונה חייבים לחדש משהו.

גם לגבי האיפור אותו הדבר. את יכולה לפנות למישהו שיתאים לך וילמד אותך לבחור איפור שהכי יחמיא לך. ובשביל האיפור המסוים הזה את צריכה לקנות מוצרים שמאפשרים לך להגיע לתוצאות מדהימות. או שאפשר גם למצוא באינטרנט הרבה מידע על זה. יש המון בלוגים ואתרים או דפים ביוטוב שמספרים מה ואיך לבחור בים המוצרים שיש היום בשוק. ובלי מוצרים האלה אין לך סיכוי להראות כמו מישהי מכריכה של ווג.

הרבה נשים היו שמחות לצאת מהבית ולעבוד.

הן היו רוצות לקבל חופש ושוויון אך קיבלו עבדות. אנחנו קונים בית מפואר ולא נמצאים בו רק באים לישון, אוכלים פאסט פוד, עוזרת מנקה את הבית, מטפלת מחנכת את הילדים שבקושי מכירים את ההורים, הכסף שמרוויחים משלמים עבור כל הנ"ל. ואיפה החופש? האם אנחנו מאושרים? דיכאון זו מחלת המאה.


Comments are closed.